joniskio-krepsinio-muziejaus-europos-cempionu-kambarys

Apie JKM

Joniškio Krepšinio Muziejus

Krepšinis Lietuvoje vadinamas antrąja religija, tačiau vietos, kur šios sporto šakos gerbėjai, sportininkai ir visi besidomintys galėtų pamatyti žymiausius šalies krepšininkų laimėjimus, atributiką, istorines nuotraukas, ilgą laiką nebuvo.

 

Pirmieji žingsniai:

Permainos įvyko 2009 – aisiais metais,– Joniškyje duris atvėrė vienintelis Lietuvoje, o galbūt ir Europoje, krepšinio muziejus. Nedaug kas tikėjo ar tikėjosi, kad šiame mažame Lietuvos miestelyje duris atvers būtent krepšinio muziejus.

…nuoseklus darbas:

Daug darbo, nuoseklaus planavimo ir pastangų buvo idėta, kad šis projektas taptu tikrovę. Joniškio krepšinio muziejus maloniai kviečia visus krepšinio gerbėjūs ir šiai sporto šakai neabejingus žmones apsilankyti ir išvysti dalelę Lietuvos krepšinio istorijos.

Muziejaus vizija:

Muziejaus tikslas garsinti šalies krepšininkų iškovotūs laimėjimus ne tik Lietuvoje bet ir visame pasaulyje. Turime turtingą šios sporto šakos istoriją, esame užauginę puikių krepšininkų, trenerių, krepšinio entuziastų. Juk krepšinis ir jį žaidžiantys mūsų šalies sūnūs yra puikiausi ambasadoriai.

 

Muziejaus įkurėjas L.Karaliūnas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *