Vida-Sulskyte-Beseliene-joniskio-krepsinio-muziejuje

Iš Amerikos, į Joniškio Krepšinio muziejų

Iš Jungtinių Amerikos Valstijų atostogų į Lietuvą grįžusi triskart Europos, pasaulio ir olimpinė čempionė Vida Šulskytė – Beselienė su dukra Lina aplankė pirmąjį šalyje Krepšinio muziejų.

Svečius pasveikino ir Joniškio rajono savivaldybės administracijos suvenyrais apdovanojo rajono mero pavaduotojas Gintaras Gadliauskas. Genialios  krepšininkės rankų delnų atspaudai (geltonos spalvos – olimpinė, žalios – Europos, raudonos  – pasaulio čempionė) liko ant Krepšinio muziejaus lubų „įrengtos“ krepšinio aikštelės.

Muziejaus įkūrėjas Leonas Karaliūnas vienai iš šalies krepšinio legendų įteikė savo knygą „Pasaulio ir Lietuvos krepšinio įvykiai. Joniškio Krepšinio muziejaus eksponatai“, dovanų su Krepšinio muziejaus atributika. Svečiai skanavo Joniškio pramogų centro „Žilvinas“ kulinarijos meistrų iškeptą kepsnį „Sėklos“ meilė  krepšiniui“, ragavo kitų vaišių. Krepšinio muziejui Vida Beselienė padovanojo nuotraukų su autografais, paliko įrašą svečių garbės knygoje. Ateityje pažadėjo atvežti įvairių savo trofėjų iškovotų krepšinio aikštelėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *